Administracja

Spraw aby Twoja praca była prostsza

Rys_5

Waloryzator jest profesjonalnym i nowoczesnym narzędziem pracy każdego urzędnika. Jest nieodłącznym elementem Twojej pracy. Niezależnie czy pracujesz w gminie, powiecie, urzędzie marszałkowskim czy też w urzędzie administracji państwowej, Waloryzator pomoże Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków. Umożliwi wykonywanie obliczeń i pomoże w szybkim sporządzaniu decyzji, umów i innych dokumentów. Dzięki niemu Twoja praca stanie się łatwa i przyjemna.

 

Rys_1

Wykorzystaj Waloryzator w pracy

Waloryzator może być wykorzystywany we wszystkich procedurach, procesach i zadaniach gdzie jest wymagana lub potrzebna waloryzacja. Pozwala na wykonywanie waloryzacji świadczeń pieniężnych. Możesz waloryzować płatności związane z: opłatami, odszkodowaniami, świadczeniami, stawkami czynszu, itp.

Bogaty zestaw wskaźników waloryzacji umożliwia wykonanie obliczeń z uwzględnieniem specyfiki i charakteru świadczenia pieniężnego, które jest waloryzowane. Dzięki takiemu podejściu możesz również waloryzować płace, świadczenia związane ze wspieraniem rodzin, wydatków wypłacanych na rzecz osób fizycznych, mających charakter ekwiwalentów lub wynagrodzeń oraz wiele innych.

Rys_2

Bądź zawsze na bieżąco

Nie musisz ciągle szukać i aktualizować wartości wskaźników waloryzacji w swoich zasobach. Baza wskaźników wykorzystywanych do waloryzacji jest aktualizowana bezpośrednio po ich opublikowaniu przez właściwe podmioty (np. GUS) (zobacz schemat aktualizacji wskaźników). Dzięki temu masz dostęp do zawsze aktualnych danych. Nie musisz się martwić, baza wskaźników będzie zawsze aktualna, a Waloryzator gotowy do pracy.

Jeżeli obsługujesz klienta online – Waloryzator umożliwi Ci bieżące przeliczanie kwot. Nie obawiaj się, iż zastosujesz niewłaściwy schemat waloryzacji, bo Waloryzator daje Ci stały, pewny i aktualny schemat waloryzacji.

Rys_3

Wszystkie wskaźniki w jednym miejscu

Nie musisz szukać wartości wskaźników w wielu miejscach i tracić czas. Nie musisz ich zapisywać w zeszycie czy pliku (wiemy, że w nawale pracy trudno je później znaleźć). Wszystkie aktualne wskaźniki znajdziesz w jednym miejscu – w zasobach dostarczanych przez serwis Waloryzator.pl. Zajmij się ważnymi sprawami merytorycznymi pozwalając, żeby Waloryzator w sposób profesjonalny wykonał niezbędne analizy.

Waloryzator pozwala stosować do analizy wiele różnych wskaźników. Dostarcza narzędzi analitycznych pozwalających na profesjonalne porównywanie uzyskiwanych wartości.

Rys_4

Kopiuj, drukuj, wysyłaj, zapisuj, archiwizuj

Waloryzator umożliwia automatyczne kopiowanie i wklejanie wyników analiz w różnych dokumentach. Prostota tego rozwiązania znacznie ułatwi i przyspieszy Twoją pracę. Umożliwi wydrukowanie wyników waloryzacji celem umieszczenia ich w dokumentacji sprawy.

Wydruk zawiera dane wykorzystywane w procesie waloryzacji i datę jej wykonania. Jeśli chcesz przekazać wyniki online wystarczy wygenerować plik (*.pdf) i przesłać go pocztą elektroniczną. Wyniki waloryzacji zapisane w pliku możesz zapisywać na dysku lokalnym, umieszczać na serwerze lub w chmurze.

Pliki z wynikami waloryzacji możesz archiwizować zgodnie z przyjętymi zasadami archiwizacji.

Pamiętaj! Waloryzator w każdej chwili umożliwia odtworzenie wcześniej wykonanej waloryzacji. Nie martw się jeśli jakiś wydrukowany czy zapisany dokument zaginie – zawsze możesz go odtworzyć!

Rys_5

Do góry