Edukacja

Zwiększ swoje umiejętności, podnieś kompetencje

Rys_1

Waloryzator to wszechstronne i łatwe w użyciu oprogramowanie online do waloryzacji świadczeń pieniężnych. Studenci mogą wykorzystywać Waloryzator do bardziej efektywnego studiowania, uwalniania potencjału twórczego oraz rozwoju kariery edukacyjnej.

 

Rys_2

Studiuj efektywnie

Procesy waloryzacji są przedmiotem wielu zajęć realizowanych na polskich uczelniach. Niezależnie od tego, czy pracujesz nad projektem indywidualnym lub grupowym czy piszesz artykuł – Waloryzator pomoże Ci zaoszczędzić ogromną ilość czasu!

Rys_3

Dostęp online

Waloryzator działa na dowolnej, standardowej przeglądarce internetowej z systemem Windows, iOS i Android. Studenci mogą pracować w szkole, na swoich komputerach w podróży czy w domu. Pozwala to na bezproblemowe łączenie zajęć w szkole z pracą własną studenta.

 

Waloryzator dla Edukacji

Rys_4

Studenci i nauczyciele mogą korzystać z Waloryzatora zarówno na uczelni jak i w domu. Oto najważniejsze zastosowania Waloryzatora w edukacji.

 

Rys_5

Wykonuj zadania efektywnie

Waloryzator jest narzędziem wspomagającym proces nauczania oraz wykonywanie zadań przez studentów. Nauczyciel może używać Waloryzatora do profesjonalnego prezentowania wyników w trakcie zajęć. Studenci mogą wykorzystywać Waloryzator do wykonywania zadań w ramach zajęć.

 

Rys_6

Student może pracować sam

Waloryzator pozwala na pracę poza szkołą. Student może doskonalić swoje umiejętności w podróży czy w domu. Dzięki Waloryzatorowi Student może wykonywać pracę własną, przygotowywać inne prace i artykuły naukowe.

Rys_7

Prace naukowe i rozwojowe w zasięgu

Waloryzator jest narzędziem pozwalającym na prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych. Pracownicy naukowi mogą używać Waloryzatora do śledzenia trendów, profesjonalnego prezentowania wyników, przygotowywania prac porównawczych i studialnych. Bazy danych Waloryzatora są dostępne dla wielu obszarów i dyscyplin naukowych.

Rys_8

Abonamenty campusowe

Waloryzator może być udostępniany w wersji campusowej dostępnej dla wszystkich studentów i pracowników. Więcej szczegółów uzyskasz wysyłając e-maila na adres podany w zakładce kontakty.

Rys_1

Do góry